Na rybník či přehradu s novým Manta 5 Hydrofoiler

Na elektrokolech jezdíme do práce, do města za zábavou, o víkendu si za jejich řídítky užíváme v terénu či na silnici. Nyní si na elektrokolech, přesněji řečeno na strojích elektrokolům velmi podobným, budeme moci užívat také na hladinách tuzemských řek, rybníků, jezer či přehrad. Vodní kluzák Manta 5 Hydrofoiler XE-1 míří do prodeje!

Manta 5 Hydrofoiler, unikátní vodní kluzák postavený na základech běžného elektrokola, je výsledkem sedmi let intenzivního vývoje a testování. Za základ byl v tomto případě použit odolný hliníkový rám z leteckého duralu, lodní křídla a šroub jsou vyrobena z lehkého, nylonem vyztuženého karbonového kompozitu. Jezdci pomáhá bezkartáčkový elektromotor uložený ve šlapacím středu. Pohonný systém se může chlubit výkonem čtyři sta šedesáti wattů, třemi jízdními módy a maximální rychlostí dvacet kilometrů za hodinu. Baterie s kapacitou dvaadvacet ampérhodin dovolí šedesát minut provozu při bezmála pětihodinové době dobíjení. Veškerá elektronika je pochopitelně dokonale vodotěsná.

Hmotnost kluzáku činí velice příznivých osmadvacet kilogramů, a to včetně elektromotoru a integrované baterie. Modulární design dovoluje jednotlivé dílce snadno a rychle odejmout a kluzák tak pohodlně složit do běžného osobního vozu. Cena takto pojatého elektrického vodního kluzáku se pohybuje okolo sedmi a půl tisíce dolarů, v přepočtu tedy hovoříme o částce přesahující sto sedmdesát tisíc korun. Předobjednat si jej můžete již nyní, a to na webových stránkách www.manta5.com.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one