Apache jde stále kupředu

Prohlédli jsme si kolekci kol a elektrokol domácí značky Apache.

Na technických trailech mezi skalami, po pískových a lesních cestách nebo pěšinách plných klacků a šišek, po asfaltkách i polních cestách a s romantickými útvary Prachovských skal přímo na dosah jsme se mohli vozit na elektrokolech Apache při oficiální prezentaci a představení kolekce na příští sezonu.

Domácí výrobce kol a elektrokol, českobudějovická firma DAJ Sport, ukázala obchodníkům a novinářům modely volně přecházející z letošního roku do sezony 2024 a také pár nových, které prošly vývojem, určitými obměnami a vylepšeními. Společně s distributorem Cyklomax, který se stará o zásobování prodejen značkou Apache v části republiky, uspořádala společnost velkorysou akci, během které bylo možno nahlédnout pod pokličku, seznámit se s novinkami a všechny modely důkladně projet a vyzkoušet.

BOSCH HRAJE PRIM

Mezi největší taháky patří jednoznačně modely s motorizací Bosch Performance CX Smart System, dále unikátní gravel s novým, sportovně-výkonnostním motorem Bosch Performance SX (zatím ve fázi prototypu, neboť první sériové e-biky Apache s tímto lehkým motorem se objeví nejdříve v polovině příštího roku), dále všechny nižší modely s kvalitními motory Bosch Performance Line a Active Line, elektrokola s pohony Bafang včetně unikátní 48voltové verze modelu Apache Hupahu, který jede doslova jako pila (viz test na jiném místě tohoto vydání). V rámci expozice novinek zaujímaly separé místo také modely značky STORM, což je další nový brand zcela pod patronátem východočeského Cyklomaxu, bývalého distributora značky Rock Machine. Z pohledu elektrokol nedochází podle majitele a šéfa Cyklomaxu Luboše Kvapila k žádnému křížení zájmů se značkou Apache, neboť polský STORM sází spíše na městská a turistická elektrokola v nižších cenových kategoriích, nad kterými teprve začíná to nejlepší z nabídky Apache.

KROK ZA KROKEM

Zatím se nám to jeví tak, že Apache jde cestou postupného progresu a dělá malé a bezpečné krůčky k tomu, aby poctivou a cílevědomou prací ještě více vyrostl. Díky novému systému společné distribuce s firmou Cyklomax by se měl dostat k většímu počtu zákazníků, což je pro českou elektrokolovou legendu a značku velmi těsně spjatou s historií „elektrifikace“ českého cyklistického trhu jedině dobře. Více informací a aktuální nabídku najdete na webu www.apache-bike.cz.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one