Bosch rozšiřuje ochranu elektrokol před odcizením

Díky nové aktualizaci se z displeje Bosch Kiox stane klíč k elektrokolu.

Zažívat dobrodružství na trailu s horským elektrokolem, poznávat nové věci na trasách s trekingovým elektrokolem nebo se pravidelně vydávat do oblíbené kavárny na městském elektrokole: elektrocyklistika je zábavná, podporuje aktivní životní styl a udržuje nás v kondici. Bosch eBike Systems nyní rozšiřuje digitální ochranu před odcizením. Integroval ji do celého Smart Systemu, tedy prostředí motoru, baterie, řídicí jednotky a displeje elektrokola, aby k radosti z jízdy dodal také dobrý pocit při zaparkování elektrokola. Nejnovější aktualizace aplikace Bosch eBike Flow umožňuje majitelům elektrokol s motorem Bosch, aby kromě chytrého telefonu používali jako klíč k odemknutí svého elektrokola také displeje Kiox 300 a Kiox 500. Další nová funkce jim také dává možnost deaktivovat automatické odemykání.

Účinnější ochrana před odcizením

Všechny funkce jsou založeny na bezplatné ochraně před odcizením eBike Lock. Po instalaci tato funkce deaktivuje podporu motoru, jakmile elektrokolo vypnete. Kromě mechanického zámku na kolo poskytuje systém eBike Lock ještě dodatečné zabezpečení. Díky aktualizaci lze nyní tuto výhodu využít také s displeji Kiox 300 a Kiox 500. Jakmile je elektrokolo zapnuté a příslušný displej připojen, lze v nastavení aplikace eBike Flow snadno definovat preferovaný klíč – buď chytrý telefon, displej nebo obojí. Poté jednoduše zamknou, respektive odemknou chytrou dodatečnou ochranu vyjmutím displeje z držáku (anebo jeho vložením do držáku) .

Možnost používat Kiox 300 a Kiox 500 jako klíč přináší e-bikerům větší flexibilitu a pohodlí. Pokud elektrokolo sdílí více osob, například v rodině nebo mezi přáteli, lze nadefinovat několik digitálních klíčů a v případě potřeby je opět smazat. Ochrana poskytovaná funkcí eBike Lock již není vázána na jeden chytrý telefon. Další nová funkce aplikace eBike Flow volitelně zabraňuje automatickému odemknutí elektrokola, jakmile je v dosahu signálu Bluetooth chytrého telefonu. K tomu stačí v aplikaci eBike Flow deaktivovat funkci „Automatické odemknutí“. Poté je možné podporu motoru svého elektrokola zapnout stisknutím a podržením tlačítka „Podržením odemknete“ na úvodní obrazovce aplikace eBike Flow.

To nejdůležitější na očích díky personalizovanému zobrazení na displeji

Propojením s funkcí eBike Lock se dále rozšiřuje nabídka funkcí displejů Kiox 300 a Kiox 500 pro Bosch Smart Systém. Uživatelé si nyní mohou sami uspořádat obsah a pořadí obrazovek a definovat až tři dlaždice na jedné obrazovce a maximálně 13 jednotlivých obrazovek. Podle svých osobních preferencí mají možnost zobrazit celkem až 30 různých informací – cyklisté na horském kole mohou sledovat například kadenci šlapání, průměrnou a maximální rychlost, turisté pak zase zbývající vzdálenost, stoupání a dojezd.

Aktualizaci lze stáhnout prostřednictvím aplikace eBike Flow, která je k dispozici v příslušném obchodě App Store bez dalších poplatků.

 

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one