Brýle Adidas Sport SP0041

Vyzkoušeli jsme zrcadlové sluneční brýle Adidas.

Ochrana zraku kvalitními brýlemi stejně jako ochrana hlavy kvalitní přilbou patří k hlavním zájmům každého, kdo se chystá vyrazit na vyjížďku. Najít však takové sluneční brýle, které opravdu padnou, jsou lehké, kompatibilní s tvarem přilby, netlačí, nepadají a dají se použít také na další aktivity, jako je řízení auta, turistika nebo jiné sporty, není zase tak jednoduchý úkol.

ZKUŠENÝ VÝROBCE

Značka Adidas má se sportovní módou, brýle nevyjímaje, bohaté zkušenosti a nabízí skutečně kvalitní produkty. Zrcadlové sluneční brýle Adidas Sport SP0041 ve variantě Matte Black/Brown Mirror jsou součástí nejnovější kolekce navržené pro muže. Jedná se o polorámový a sportovně-elegantní tvar, jenž je nyní velmi populární. Promítají se do něho nejnovější poznatky a také trendy z designu oční optiky. Jednolitý rám je ideální volbou pro více typů obličejů, ať už jde o kulaté, hranaté nebo srdcové tváře. Na výrobu rámečku byl použit odlehčený plast, který zaručuje spolehlivost a odolnost. Zrcadlové čočky Contrast Mirror pak dodají potřebný styl a fazonu. Vynikající hmotnost pouhých 46 gramů hovoří za vše.

VERDIKT

Odolná skla zajišťují maximální ochranu očí a posilují výhody kontrastních čoček. Dodávají vidění vysokou ostrost za všech povětrnostních podmínek, chrání oči před pronikavými slunečními paprsky a v neposlední řadě zabraňují únavě. Prokreslení krajiny, cest a trailu vidíme do nejmenších detailů. Brýle výborně zvládají přechody ze stínu na světlo (a naopak). Současně také umožní vidět veškeré nástrahy i na trase vedoucí lesem. Tento model se chlubí rychlým systémem výměny skel. Současně nabízí uživatelům dioptrických brýlí možnost použití příslušného a kompatibilního dioptrického klipu (kupuje se samostatně, typ Adidas Sport SP5014-Cl), díky němuž si vystačíte s jedněmi brýlemi. Cena: 5 290 Kč, více na www.mojekolo.cz.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one