Chcete pracovat pro Bafang?

Rozumíte elektrokolům? Zkuste práci pro jednoho z lídrů oboru!

Kdo se zajímá o elektrokola, má technické vzdělání a touží po kariéře u jednoho z lídrů segmentu elektrokol, měl by zbystřit. Přední výrobce komponentů pro e-mobilitu a pohonů pro elektrokola, čínská společnost Bafang, přijme pracovníka technické podpory pro region České republiky.

 

Náplň práce:

 1. Poprodejní služby a zákaznická péče: Pracovník zodpovídá za komplexní poprodejní služby v regionu České republiky a udržování vztahů se zákazníky; mimo jiné to zahrnuje každodenní návštěvy/vyřizování stížností zákazníků/organizování školení/technické podpory atd., čímž pečuje o spokojenost zákazníků;
 2. Řízení kvality: Předmětem práce je shromažďování a ověřování zpětné vazby o problémech s kvalitou výrobků pro český trh a pravidelné podávání zpráv centrále; Úzká spolupráce s výrobními a projekčními týmy za účelem neustálého zlepšování a stabilizace kvality výrobků značky Bafang.
 3. Sběr informací o trhu: Pracovník aktivně sbírá informace o trhu, monitoruje situaci v oboru elektrokol, účastní se regionálních průmyslových a oborových výstav v ČR; podílí se na propagaci nových výrobků.
 4. Ostatní: Flexibilita a vlastní řešení krátkodobých i dlouhodobých úkolů.

 

Kvalifikace:

 • Plynulá znalost češtiny a znalost angličtiny jako pracovního jazyka, věk 25–40 let.
 • Výhodou je vzdělání v oboru strojírenství a elektrotechniky.
 • Preferována je vysoká schopnost učit se a také schopnost praktického a logického řešení úkolů. Předpokládá se rychlé osvojení produktů společnosti a související možnosti technické podpory. Stejně tak je předpokladem porozumění servisu a údržbě produktů značkya výhodou jsou zkušenosti z oboru týkající se technických dovedností a servisu.
 • Silné komunikační dovednosti a povědomí o službách, schopnost samostatně řešit všechny druhy stížností na trhu a udržovat vztahy se zákazníky.
 • Znalost práce na PC – MS Office, schopnost používat firemní software.
 • Řízení automobilu a řidičské zkušenosti.
 • Ochota učit se nadnárodní firemní kultuře a schopnost přijímat rozmanitost.

 

Kontaktní informace (pro motivační dopis a CV): hr@bafang-e.com


Bafang je jedním z předních výrobců komponentů pro e-mobilitu a systémů e-drive, vyvíjí komponenty a kompletní systémy pro elektrokola od roku 2003. Společnost je kótována na šanghajské burze cenných papírů. Zaměřuje se na všechny globální trendy e-mobility budoucnosti: ať už jde o individuální e-kola, e-koloběžky nebo o systémy veřejného sdílení kol. Bafang zaměstnává více než 1000 lidí ve 12 mezinárodních pobočkách po celém světě. Ústředí, vývojové a výrobní závody se nacházejí ve městě Suzhou v bezprostřední blízkosti Šanghaje. Společnost Bafang má prodejní a servisní střediska v Nizozemsku, USA, Německu, Dánsku, Francii, Itálii a Číně. Nově otevřený závod v Polsku se zaměřuje na výrobu středových motorů pro evropské trhy.

Webové stránky: www.bafang-e.com.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

Mitsubishi Motors

https://www.mitsubishi-motors.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one