Cyklobest představí zcela nový přepracovaný pohon elektrokol označený BOSCH Smart Systém

26. až 28. listopadu se v Brně koná veletrh Life!, kde si přijdou na své také fanoušci elektrokol. Český distributor Cyklobest, který dodává elektrokola a další pomůcky a součástky, zde představí nový pohon Bosch.

Na festivalu Life! mohou zájemci prostudovat novou generaci BOSCH KIOX 300, která od roku 2019 nabídne plnou voděodolnost a bezdrátové ovládání. „Elektrokola budou mít nově systém, který se jmenuje BOSH Smart Systém. Ten v sobě zaštiťuje nejenom nový display, ale také aplikaci pro chytré telefony eBike Flow 2022,“ řekl Richard Frank ze společnosti Cyklobest.

Nový KIOX 300 je přehlednější a lépe čitelný oproti předchůdci. Má také lépe řešený úchyt (objímku) na řídítka s nastavením úhlu obrazovky. Je vybavený jedinečným barevným LCD displejem a díky kvalitnímu podsvícení ho lze používat i v noci. Navíc je zcela odolný vůči vodě a nečistotám, které se na něj během jízdy dostanou. „Novinka je hlavně v tom, že je plně voděodolný, takže déšť ani mírné ponoření mu nic neudělají,“ dodal Frank.

Aplikace eBike Flow 2022 je pro iOS i Android, tak aby k ní měli snadný přístup všichni uživatelé. Hlavním cílem aplikace bylo, aby se jezdec s kolem ještě více propojil a získal tak potenciál dalších funkcí. Aplikace se automaticky propojí s kolem pomocí funkce Smart Connect, takže telefon lze  nechat v kapse nebo batohu.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one