Do Švýcarska s Hansem!

Legendární jezdec Hans Rey tváří švýcarského ráje všech bikerů i e-bikerů.

Turistická oblast Disentis Sedrun ve Švýcarsku s oznámila partnerství s novým ambasadorem, a sice legendou horských kol Hansem Reyem. Tento celoživotní biker, freerider a dobrodruh bude tváří a vyslancem známého střediska, které znají příznivci zimní i letní turistiky z celého světa. Hans „No Way“ Rey pochází ze Švýcarska, ale žije v Kalifornii. Dokonce občas nějaký svůj příspěvek dodá i na stránky našeho časopisu a patří ke spolupracovníkům redakce – jako třeba ve vydání 1/2023! Za svoji kariéru získal mnohá prvenství a inspiroval celé generace bikerů. Podnikl výpravy do více než 70 zemí, kde mapuje možnosti pro bikování a také realizuje svůj charitativní projekt https://wheels4life.org/.

PROPAGACE A ROZVOJ

Hans bude nově propagovat region Disentis – Sedrun jako luxusní a atraktivní MTB i E-MTB destinaci. Znamená to účast na akcích, mapování trailů a otevírání nových úseků, práci na medializaci, PR a filmových projektech. Také bude konzultantem pro zlepšení a rozšíření zdejší e-bikové infrastruktury. „Jsem velmi nadšený, že po předchozí spolupráci s mnoha cyklistickými středisky a regiony po celém světě budu konečně reprezentovat švýcarskou destinaci. Nemohu se dočkat, až prozkoumám všechny traily, hory a další zajímavosti, které tato oblast nabízí,“ říká k tomu Hans.

CHYSTÁ SE PŘEJEZD HOR

Lyžařská střediska Disentis a Sedrun se nacházejí v kantonu Graubünden, který je obklopen průsmyky Oberalb, Gotthard a Lukmanier a pramení zde řeka Rýn. Již nyní se tu pyšní sítí skvělých trailů a rozvinutými službami pro bikery i e-bikery. V současné době se připravuje nová vzrušující vícedenní cyklotrasa a přejezd hor a také několik nových stezek. Hans bude skvělým pomocníkem a doplňkem ambasadorského týmu, v němž už je také bývalý špičkový XC jezdec Ralph Näf a jeho závodní tým RN World Cup Racing Team.

Více info na: https://www.disentis-sedrun.ch/en anebo na Instagramu: @rheinquelleregion @skiarena anebo Facebooku: @DisentisSedrun

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie článků

E-bike od a do z

Aktuální číslo

Předplatné

Sledujte nás

Doporučujeme

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

www.powerbox.one