Elektrokola (a kola) pro všechny!

Veletrh For Bikes otevře brány všem příznivcům a fanouškům elektrokol i klasických jízdních kol již potřinácté!

Veletrh For Bikes je pomyslným startovním výstřelem do nové cyklistické sezony. Už třináctý ročník této přehlídky elektrokol, běžných kol, doplňků, vybavení a souvisejících nabídek příslušenství a služeb se koná ve dnech 24. až 26. března na pražském výstavišti PVA EXPO v Letňanech.

Kromě expozic výrobců a dovozců z oboru cyklistiky nabídne také bohatý doprovodný program pro celou rodinu, cyklistické závody profesionálů i hobíků, možnost testování elektrokol a další atrakce.

Ve čtyřech halách výstaviště čekají na návštěvníky veletrhu FOR BIKES nákupy cyklo sortimentu, novinky a trendy oboru i program šitý na míru jak profesionálům, tak amatérským jezdcům. Na 13. ročníku budou zastoupeny značky MERIDA, GIANT, MMR, RIDLEY, BIANCHI, EDDY MERCKX, ISAAC, WILIER, ROCKRIDER, SCOTT, BOLD, KTM, BERGAMONT, ROCKY MOUNTAIN, SILVERBACK, YEDOO, CUBE, ROCK MACHINE, FOCUS, CTM, BMC, BBF, DAHON, BOTTECCHIA, VIVA, COLUMBUS, PANTHER, CHECKER PIG, CANNONDALE, GT, SRAM, SUPERIOR, FRAPPÉ, WOOM a další.

Na výstavišti uvidí návštěvníci nejen modely elektrokol a běžných kol od tuzemských i zahraničních značek, ale také mnoho osobností. Do PVA EXPO Praha zavítají například ambasador veletrhu Jiří Ježek, dále Jan Valenta, Ján Svorada, Jan Pirk, Petr Marek, Viktor Zapletal, Tomáš Bábek a na stánek BESIP dorazí legendární moderátor Jan Rosák.

Chybět nebude ani doprovodný program. V kavárně Haly 2D proběhne první den veletrhu v 11 hodin slavnostní zahájení a potom je plánován program na všechny dny veletrhu. Přehled najdete na www.forbikes.cz.

Ráj elektrokol

Elektrokolům bude zasvěcená Hala 4, kde se představí k vyzkoušení 57 modelů od 17 výrobců a dovozců elektrokol včetně špičkových modelů. K dispozici bude oblíbená testovací dráha s možností projetí a také speciální Depo elektrokol, kde budou mít návštěvníci možnost přímého srovnání novinek na trhu od nejvýznamnějších značek. Na místě bude k dispozici tým zkušených specialistů z ekolo.cz, který vysvětlí rozdíly a poskytne srovnání a nezávislé doporučení. Seznam všech značek a testovacích modelů v DEPU elektrokol je na adrese ekolo.link/forbikes.

Pokud na veletrh For Bikes přijedete na elektrokole, před Výstavištěm bude k dispozici hlídané cyklo-parkoviště doplněné o Powerbox – nabíjecí stanici pro elektrokola, díky které také doplníte energii do baterie. Nenechte si ujít největší e-bike testovací akci tohoto roku!

Adrenalin nebude chybět

V Hale 8 s programem SAZKA ACTION SPORTS ZONE bude připravena zóna Hot Wheels s novou dvojitou minirampou. Tato minirampa bude mít na FOR BIKES svou premiéru. V rampě si budou moci zajezdit i příchozí návštěvníci veletrhu. Kola a koloběžky budou zdarma k zapůjčení. V sobotu se v Hot Wheels minirampě bude konat SCOOTSHOP.CZ KICK OF SEASON MINIRAMP JAM na freestyle koloběžkách pod taktovkou vystavovatele Scootshop.cz obchodu. Na své si přijdou i nejmenší. V zóně bude po celou dobu veletrhu připraven prostor plný Hot Wheels hraček. Letošní novinkou bude představení zóny v barvách SAZKY, a to modulárního pumptracku od světového výrobce, firmy Parkitect.

V neděli 26. března se pak v Hale 8 od 13:30 uskuteční setkání a diskuze s nadějnými českými reprezentanty z disciplíny BMX nazvaná MEET & GREET. Mezi vycházejícími hvězdami nebudou chybět Tomáš Beran, Mikuláš Řehořík (oba BMX Freestyle), Sabina Košárková (BMX Racing) a nová královna české cyklistiky Iveta Miculyčová (BMX Freestyle), která je aktuální mistryní Evropy a třetí nejlepší ženou světa ve své disciplíně. Sestavu závodníků doplní také šéftrenér reprezentace BMX Lukáš Tamme. Fanoušci budou mít prostor získat také autogramy nebo společnou fotku.

V sobotu 25. března se uskuteční tradiční cyklistický závod na horských kolech MTB FOR BIKES 2023. Trať o délce zhruba 45 kilometrů povede z výstaviště do Lesoparku Letňany a zpět. Závodníci mohou soutěžit v sedmi kategoriích, ceny do závodu dodá Decathlon, Pealock a Endorphin Republic.

Na expozici společnosti Cesta za snem, která pořádá sportovní i zážitkové aktivity pro lidi s handicapem i bez něj, si mohou zájemci vyzkoušet simulátory pohybu pro jízdu na handbike v prostředí aplikace Rouvy, ale také si zazávodit o atraktivní ceny.

Na veletrhu nebudou chybět ani soutěže o lákavé ceny, například o poukaz v hodnotě 20 tisíc korun od Adventury nebo o elektrokoloběžku BTXPRO od BLUETOUCH a další zajímavé dárky.

Více o veletrhu na www.forbikes.cz.

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one