Elektrokolo si můžete půjčit i od Českých drah

Nechce se vám na dovolenou či výlet dopravovat své elektrokolo, nebo ho ještě nemáte a chcete ho vyzkoušet? Využijte možnosti půjčit si ho na jedné ze stanic Českých drah.

Pohodlně se dopravíte vlakem do destinace, odkud chcete podnikat výlety po okolí. Přijdete na pokladnu, nebo do info centra a vypůjčíte si zde kolo. Nemusíte platit za přepravu kola a pokud se vypravíte na některé zajímavé místo, kde je stanice vlaku, je možné, že si zde budete moci kolo zdarma uschovat. Kolo nemusíte vracet tam, kde jste si ho vypůjčili, ale často to jde i v jiné půjčovně Českých drah. Kolo je možné si dopředu rezervovat, kolo se pak půjčuje na složení kauce a doklad. Zapůjčení elektrokolo na celý den stojí 350 korun, pokud jste držitelem InKarty tak 300 korun. Vratná kauce se platí 2500 korun.

Elektrokola si lze půjčit například v Praze Smíchově, ve stanicích Františkovy Lázně, Cheb, Karlovy Vary dolní nádraží a Mariánské Lázně jsou k dispozici elektrokola značky Agogs a Lectron. Dále jsou elektrokola k zapůjčení ve stanicích Ústí nad Labem hl.n a Děčín hl.n., stanicích Domažlice, Klatovy, Plzeň a Ostrava. Ve stanici Telč jsou k dispozici i elektrokola, jejich zapůjčení a vrácení je možné pouze v této stanici. Půjčovna bude fungovat od 1. května.

https://www.cd.cz/dalsi-sluzby/pujcovny-kol-cd-bike/default.htm

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one