Eurobike ohlásil další ročník. Pandemii navzdory

Veletrh Eurobike, který se koná na břehu Bodamského jezera, měl loni kvůli koronaviru pauzu. Nyní by se měl vrátit v plné parádě.

Největší cyklistický veletrh Eurobike, jenž je tradiční oborovou akcí v německém Friedrichshafenu,  vydal oficiální prohlášení o letošním ročníku. Je o něj prý velký zájem a již nyní je přihlášeno bezmála 1000 vystavovatelů. Eurobike a jeho 29. ročník by měl být na programu 1. – 4. září na tradičním výstavišti nedaleko Bodamského jezera.

Pro návštěvníky a fanoušky jízdních kol a elektrokol bude možnost navštívit dva festivalové dny, pátek a sobotu. Již jste asi zaznamenali, že v roce 2020 musela být akce zrušena kvůli koronavirovým opatřením, proto letos bude po výstavě ještě větší hlad, a to jak ze strany zákazníků a uživatelů, tak i ze strany byznysmanů. Nechme se překvapit, co nám letošní rok přinese a zda se pořadatelům výstavních akcí povede opět naskočit do sedla!

Více informací najdete na www.messe-friedrichshafen.com 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one