Eurobike v září a v novém konceptu!

Veletrh Eurobike se letos ze zjevných příčin nekonal. Vedení veletrhu Messe Friedrichshafen zveřejnilo nový termín pro rok 2021 a představilo také zcela nový formát rozdělení veletrhů do tří různých akcí během roku.

Plánovat jakoukoliv událost, na které se mají setkat tisíce lidí, není v těchto dnech snadné. Veletrh Eurobike a jeho organizátoři však pro příští rok neskládají zbraně a vyhlásili hlavní termín pro rok 2021, a sice od 1. do 4. září. Nejdůležitější výstavní akce avěta se tak vrací k tradičnímu termínu. „Covid obrátil mezinárodní cyklistický průmysl a události, které jsme naplánovali, vzhůru nohama. Přes současnou nevypočitatelnost a různé požadavky na formát, načasování a cílovou skupinu, jsme rádi, že můžeme oznámit své plány na příští rok, které zahrnují celou šíři možností, jak být vidět. Díky našemu novému konceptu  EUROBIKE 2021 umožňujeme vše naplánovat dopředu s jistotou a vytvořit místa setkání zaměřená na určité cílové skupiny a  mezinárodní návštěvníky,“ říká Klaus Wellmann, ředitel Messe Friedrichshafen.

První dva dny veletrhu jsou věnované mezinárodním dodavatelům, třetí den pak návštěvníkům  z řad koncových i byznys zákazniků, čtvrtý den je určený pro běžné návštěvníky, kteří se mohou těšit na doprovodný program a testování. Pochopitelně případné zhoršení epidemické situace v Evropě může tyto plány postavi na hlavu, jako tomu bylo v roce 2020, ale neztrácejme naději!

Nově přidaný formát výstavy EUROBICO – Order & Preview Show se uskuteční ještě dříve, a sice od 24. do 26. července ve Frankfurtu nad Mohanem na zdejším výstavišti ve spolupráci s maloobchodní asociací BICO. Je určen výrobcům kol, maloobchodníkům a také novinářům. Cílem je ukázat novinky a inovace v segentu kol, elektrokol a doplňků i příslušenství odborné veřejnosti v trochu větším předstihu.

 

 

V neposlední řadě je tu neméně důležitý veletrh, který výstavní sezonu u našich sousedů vykopne. Je to veletrh VELOBerlin coby špičková akce pro širokou veřejnost. Uskuteční se v německém hlavním městě 8. a 9. května. Aby bylo předem učiněno včem preventivně-bezpečnostním opatřením za dost, bude akce kompletně venku, a sice na letišti Tempelhof, kde už ostatně byla testovací demo sekce v minulých ročnících. Nyní se sem stěhuje celá přehlídka VELOBerlin.

Všechny tři akce jsou zajímavé z novinářského pohledu, ale každá samostatně má jinou cílovou skupinu návštěvníků a je atraktivní pro specifickou část vystavovatelů. Budeme se těšit!

CELÝ KALENDÁŘ EUROBIKE 2021:

8. – 9. května 2021: VELOBerlin, Tempelhof Airport, Berlin

24. – 26. července 2021: EUROBICO – Order & Preview Show,
Messe Frankfurt am Main

1. – 4. září 2021: EUROBIKE, Messe Friedrichshafen

Více informací na webu organizátorů: www.eurobike.com/en/

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one