Eurobike letos definitivně nebude

Společnost Messe Friedrichshafen se rozhodla definitivně zrušit veletrh Eurobike, který se zde koná každý rok v září. Letos se měl veletrh uskutečnit v listopadu, kvůli epidemiie se ale konat nebude.

V květnu letošního roku se rozhodlo o přesunutí na listopad, bohužel kvůli dalším událostem se zrušil i tento termín. Mnoho firem totiž zakazuje svým zaměstnancům cestovat a epidemie nabývá na síle. „Náš komplexní koncept hygieny a bezpečnosti stejně jako počet registrací na Eurobike Speciální edici nás přivedl k optimismu. Bohužel poslední vývoj nás nutil k přehodnocení. Je vysoce nepravděpodobné, že by se mohla situace kolem cestování koncem listopadu vylepšit. Dočasný zákaz uvalený na ubytování představuje také velkou překážku. Proto je naší povinností se chovat odpovědně. S těžkým srdcem jsme se rozhodli setkání na Eurobike ve Friedrichshafenu na další rok,” oznámil Klaus Wellmann, ředitel Messe Friedrichshafen.

“Úspěch veletrhu Interboot v září nám dodalo vzpruhu v diskusích okolo Eurobike. Aly nyní není žádná alternatova k tomu letos událost odvolat. Poté, co se mnoho účastníků vyjádřilo, že nepřijedou, už Eurobike Speciální edice nemůže naplňovat své předsevzetí, že přivede dohromady nabídku a poptávku. Naší prioritou je nyní věnovat se události v roce a najít nejlepší způsob, jak dostat průmysl dohromady a posunout se dopředu. Detaily oznámíme v pravou chvíli,“ říká ředitel Eurobike Stefan Reisinger.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one