Reevo – elektrokolo budoucnosti

Společnost Beno Technologies, pod kterou spadá značka Reevo, představila koncept kola, které vypadá jako z budoucnosti. Ve skutečnosti si lze toto tak originální kolo objednat už nyní.

Celá stavba kola je vskutku impozantní a doposud nevídaná, na první pohled ale zcela jistě upoutají kola. Ta jsou totiž bez výpletu, což je velmi neobvyklé. V kolech jsou navíc integrována také světla, a to jak přední světla, tak koncová, aktivovaná jsou senzorem. Díky tomu se na samotném kole uvolní další místo. Těžiště kola je umístěné na jeho okraji. Sedadlo není připojení ke kolu, pouze k rámu. Právě to kolu dodává futuristický vzhled, takže kolo bude jistě přitahovat mnoho pozornosti. Naštěstí je perfektně ochráněno proti krádeži. Kolo se aktivuje pouze po přiložení prstu k senzoru, dále lze jeho pohyb sledovat díky aplikaci, a to i tehdy, pokud kolo jede.

E-bike si udržuje čistý a puristický vzhled. Kabelů je možné vidět jen pár, například ten k řidítkům, všechny ostatní jsou integrovány do rámu, 48 V baterii lze odnímat. Kolo lze snadno zaparkovat díky neviditelnému stojánku. Kolo chce Beno prodávat nejprve formou předprodeje na IndieGogo. Ti, kdo si ho objednají v první vlně, mohou výrazně ušetřit. Za kolo by měli zaplatit jen 44 000 korun, což je o 43 % méně než by mělo stát kolo ve volném prodeji.

https://reevobikes.com

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one