Chytrý ještě chytřejší

Více přizpůsobitelných jízdních režimů, české menu a nové navigační funkce – v tom spočívá aktualizace aplikace eBike Flow.

Společnost Bosch eBike System vylepšila svou aplikaci eBike Flow a vybízí uživatele k bezplatnému stažení. Díky aktuální verzi bude jízda na e-biku s pohonem Bosch ještě zábavnější. Aplikace bikerům umožní vyladit jízdní režimy tak, aby ještě lépe vyhovovaly individuálnímu jízdnímu stylu. Rozšířená navigace zase slibuje přesnější a výpravnější plánování trasy. A přibylo také kompletní české menu!

  • Ještě individuálnější a sportovnější: jízdní režimy eMTB a Tour+ si nyní přizpůsobíte vlastnímu jízdnímu stylu
  • Ještě pestřejší: Rozšířené mapy poskytují další užitečné informace pro navigaci
  • Ještě více vaše: aplikace eBike Flow je nyní v dalších čtyřech jazycích včetně češtiny

Jízdní režimy vyladěné na míru

Jízdní režim eMTB nyní lépe přizpůsobuje podporu jezdce v každé myslitelné situaci. Člověk si může zvolit, jestli chce, aby byla podpora elektromotoru dynamická, progresivní nebo s maximální citlivostí. Individuální vyladění podpory umožňuje aplikace eBike Flow. Na základě toho dojde k úpravě dynamiky, síly, rychlosti nebo točivého momentu elektrokola. Významnou výhodu tak získají všichni sportovně zaměření jezdci, kteří tak mohou zlepšit svůj výkon na trati.

Podle vlastních představ mohou ladit výkon i rekreační bikeři, kteří dávají přednost jízdnímu režimu Tour+. Po stažení aktualizace mohou například snížit maximální podporu, a tím prodloužit životnost baterie a pošetřit elektrickou energii na ještě delší vyjížďku. Přizpůsobit vlastnímu jízdnímu stylu lze i zbylé jízdní režimy Bosch Race, Sport, Cargo, Turbo, Auto, Tour nebo Eco.

Osobnější plánování trasy

Bosch po aktualizaci umožňuje ještě přesnější plánování tras. Nadále lze vybírat z profilů tras pro každodenní jízdy (Daily), volnočasové výlety (Leisure) i eMTB trasy (eMTB). Majitelé rychlých S-pedeleků mají nově k dispozici profil Speed.

Bikeři uvítají možnost používat podrobnější mapy. Na výběr je satelitní mapa, mapa MTB trailů a takzvaná eBike Heatmap, která zobrazuje populární trasy, které ebikeři rádi využívají. V mapách MTB Trails mohou uživatelé aplikace zjistit, které traily pro horská kola vedou v jejich okolí, a mohou se tak inspirovat pro vyjížďku. Trasy jsou barevně rozlišeny podle stupně obtížnosti. Satelitní mapy pak poskytují lepší přehled a přesnější informace o okolí.

Zásadní novinkou pro české uživatele je, že mezi čtyřmi novými jazyky uživatelského rozhraní vedle švédštiny, dánštiny a norštiny přibyla také čeština!

Aktualizaci pro chytrý systém si můžete stáhnout prostřednictvím aplikace eBike Flow. Aktuální verze je ke stažení v příslušném obchodě s aplikacemi (Apstore nebo Google Play) bez dalších poplatků.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one