Pro vaše pohodlí

Testujeme gripy značky MAX1.

Namožená zápěstí, brnění rukou –  to jsou nepříjemné symptomy, jejichž příčinou mohou být mimo jiné i jednoduché, rovné a tvrdé gripy bez možnosti dostatečné opory dlaně a změny úchopu. Pohodlí e-bikerů v tomto řeší například domácí značka MAX1, jejíž komponenty dlouhodobě používáme a máme s nimi bohaté zkušenosti.

Třívrstvé ergonomické gripy MAX1 Comfy X3 mají dokonce integrované rohy, které mnoho jezdců preferuje pro změnu úchopu během jízdy. Na řídítka se upevňují dvěma alu objímkami, takže grip s rohem nemá šanci se protočit ani při nejzběsilejším úchopu a sprintu ze sedla. Dva druhy gumové směsi s odlišnou tvrdostí přinášejí komfortní úchop a nižší tlak na nervy zápěstí. Rozšířená část poskytuje dlani perfektní a pohodlnou oporu. Hmotnost páru je 276 gramů, cena 449 Kč.

Více informací na www.max1.cz.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one