Voňavka pro dámy

Efektivní čistič na elektrokolo výhradně pro dámy – to je Cyklostar Ladies Bike.

Jestliže chceme, aby elektrokolo správně fungovalo, mělo by být v první řadě čisté. Řetěz zbavený starých nečistot a mazu, umytý a odmaštěný, vysušený a znovu jemně namazaný. Máte každý své oblíbené a funkční čistidlo? Legendární značka Cyklostar je opravdovým esem v oboru už tři desítky let a dodává osvědčené přípravky na čistění (a nově i mazání) klasických jízdních kol a elektrokol. Od šumperského výrobce Everstar, jenž Cyklostar vyrábí jako část svého sortimentu, jsme vybrali specialitu pro dámy. Ne snad že by se jednalo o kosmetickou či hygienickou pomůcku pro zkrášlování, případně o nějaký přípravek do kuchyně. Stále jsme u čištění elektrokola. Nicméně vězte, že k mání je nyní Cyklostar pro dámy, a sice v limitované edici Cyklostar Ladies Bike.

 

SÍLA A VŮNĚ

 

Tato novinka je stejně silná jako ostatní prostředky řady Cyklostar Original, má velice rychlý účinek a je vhodná pro každodenní mytí kola i elektrokola. Nemusíte se bát kontaktu s pokožkou ani zátěže na životní prostředí – prostředek se zaručuje k maximální šetrnosti, je dermatologicky testován a neohrožuje přírodu. Co je ale klíčové, tak skutečně voní! Výrobce testoval několik variant a nakonec rozhodl o tomto konkrétním odéru. Takže okřídlená věta servisáků „dát si elektrokolo do vůně“ se nyní lehce naplní a zhmotní v podobě čistého a vypucovaného e-biku. Přípravek je v půllitrovém balení i s rozprašovací hlavicí a stojí 161 Kč, více informací na www.cyklostar.cz.

VERDIKT

Cyklostar v redakci používáme velmi často. Po nastříkání na řetěz, kazetu a další části elektrokola dokáže velice rychle a účinně rozpustit a odstranit provozní nečistoty a mastnotu. Kde je vrstva větší, jako třeba u řetězu a pastorků, tam si pomůžeme štětečkem nebo kartáčkem. Po vypucování a rozpuštění nečistot stačí celé kolo jen opláchnout a potom ještě dosušit. A tím je hotovo, elektrokolo krásně voní. Pokud nemáme čas na komplexní mytí mokrou cestou, lze Cyklostar použít pro rychlé vyčištění jen lehce zaprášeného elektrokola – na pár místech nastříkáme a hadrem vyleštíme. Také to funguje.

 

PRO:

  • účinně čistí
  • příjemně voní
  • ekologický přípravek

PROTI:

  • nedělá se větší balení
Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one