Chcete si otestovat kolo Rock Machine?

Testování elektrokola Rock Machine se uskuteční již tuto sobotu v před prodejnou Kola Pešek ve Starých Čívicích u Pardubic od 8:00 do 18:00, nebo i déle, podle zájmu.

Pokud se chcete testování účastnit, je třeba si sebou přinést 2 doklady totožnosti a sepsat jednoduchou zápůjční smlouvu. V rámci testu pojedete testovat na maximálně 1 hodinu (k dispozici bude mapka testovacího okruhu, nebo možnost jet po své ose). Poté se občerstvíte se a pojedete na další kolo.

Jaká kola budou k testování k dispozici?

 

Rock Machine Blizz INT TRL e90-297 velikost L a XL

Trailový pevňák s novou geometrií z dílny Rock Machine. Snížený rám, teleskopická sedlovka, zdvih vidlice 140 mm a populární mullet set-up kol, tedy 29″ vpředu a 27,5″ vzadu. Vybavený novým motorem Shimano EP8 a integrovanou baterií 504 Wh bude skvělým parťákem jak na cesty s rodinou, tak i na lítání po trailech všech obtížností.

 

Rock Machine Blizzard INT e50-29 velikosti S a M

Celoodpružený bike s pohodlnou geometrií na traily i do lesa. 29″ kola, zdvihy 150, resp. 140 mm, teleskopická sedlovka a velký rozsah kazety jsou ideální kombinací na všestranné ježdění. Motor Shimano EP8 a baterie 504 Wh.

Rock Machine Blizz INT2 e50-29 velikosti M a L

29″ horské elektrokolo s integrovanou baterií a všestranným motorem Shimano E7000 umožňuje kombinaci agresivní jízdy v terénu, ale také dlouhých výjezdů s partou přátel nebo rodinou.

Rock Machine Torrent INT e50-29 velikost L

Nová generace oblíbených Torrentů, nově s integrovanými bateriemi a také pohony Bosch. Pohodlná geometrie zajišťující vzpřímenější posed na kole, kvalitní komponenty a výběr z rozmanitých modelů. Tady si vybere každý.

Rock Machine Storm e60 a Catherine e60, velikosti L (2x) a M (2x)

Již několikátou sezónou prověřené a cenově velice dostupné modely horských elektrokol s pohony Sport Drive, které si nechává Rock Machine vyvíjet přímo pro svá kola. Všestranný dopravní prostředek i zdroj zábavy.

 

Rock Machine Storm e90-29 Touring a Catherine e90-29 Touring velikosti M (2x) a L

Cestovní modely horských 29″ kol s pohody Sport Drive a bateriemi 418 Wh nebo 504 Wh. Kompletně osazená kola pro každodenní dojíždění i víkendové výlety.

 

Více na: www.kolapesek.cz

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.
LASOUL

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one