Tak trochu jiná impreza…

Modrému e-biku Apache Hawk s výraznými žlutými nápisy a logy se mezi zasvěcenci říká prostě a jednoduše impreza. Podobnost se známým rallyovým vozem Subaru Impreza je jasná a nám se podařilo během redakčního testu elektrokola zrealizovat i takovéto speciální focení.

Našli jsme jeden vyhovující závodní speciál v modro-žlutých barvách a potom pozvali všechny aktéry na ranní focení. Výsledek „konfrontace“ světů na dvou a čtyřech kolech najdete v galerii. Toto mimořádné setkání nadupaného vozu a sportovního elektrokola ve shodných barvách jsme si nadmíru užili!

Domácí značku Apache jinak netřeba představovat, patří jí tradiční místo na trhu a mezi zákazníky je oblíbená. Část své elektrokolové produkce staví na rámech s motory Bosch. Zákazníci vědí, že připlatit si za prémiový pohon a elektrokolo trochu vyšší třídy není vůbec k zahození. Taková investice vniveč nepřijde, motory i baterie Bosch jsou kvalitní a v podstatě bezporuchové a slibují velmi dlouhou životnost. A to se potvrdilo i v případě námi testovaného e-biku Apache Hawk. Sportovní geometrie, pohodlí, jednoduchá ovladatelnost a neošizená, poctivá výbava – to jsou jeho hlavní atributy. Ve srovnání s prémiovými zahraničními značkami pro domácí Apache platí, že za stejné peníze nabízí vždy o něco více muziky.

Více informací najdete v testu v magazínu Electric Bike Action 3/2022. Případně si jej můžete v tištěné nebo elektronické podobě předplatit zde.

Apache Hawk Bosch 1

Cena: 72 990 Kč

Výrobce a distributor: www.apache-bike.cz

Text: Ondřej Vysypal, foto: Martin Půlpán

Více informací o pojištění elektrokol najdete zde.

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.
LASOUL

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

Mitsubishi Motors

https://www.mitsubishi-motors.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one