Elektrokola půjčují už i v Bruntále. Projeďte se po okolí!

Okolí Bruntálu láká ke krásným vyjížďkám. Vypravit se na ně můžete i na elektrokole, pokud nemáte svoje vlastní, můžete si ho vypůjčit u městského úřadu v Bruntále.

Elektrokola se v Bruntále půjčují v Městském informačním centru, a to od 15. června do 30. září. Informační centrum je otevřené od pondělí do pátku od 8 do 16.30 a o víkendu od 9 do 16 hodin. K zapůjčení jsou zde dvě městská elektrokola a dvě crossová elektrokola značky Crussis. Za půjčení kola se platí 100 korun za 24 hodin, při vypůjčení je třeba složit vratnou zálohu 500 korun na jedno kolo. Kolo je třeba rezervovat předem, nejlépe 14 dnů.

Kola se doporučují pro děti od 15 let. Součástí zápůjčky je také helma, nabíječka a zámek. Maximální doba výpůjčky jsou dva dni. V době vrácení musí být kolo nabité a pojízdné pro dalšího zájemce. Baterie se nabije za 5 až 7 hodin. V Bruntále je možnost dobití přímo v informačním centru, nebo na náměstí vedle budovy Městské policie (pod balkonem). Směrem na Slezskou Hartu lze nabíjet v restauracích a dalších podnicích, jako např. Hájenka Volárna, Restaurace u Jelena Nová Pláň, Pohostinství Vulkán Roudno, IC Leskovec nad Moravicí, Centrum Slezská Harta v Razové aj.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one