Lítej jako Michal Prokop! (promo)

Když jsme do dalšího testu přebírali e-bike Rock Machine Blizzard e90-297 RZ, zástupci značky nám řekli: „Užijte si to a lítejte na tom jako Michal Prokop!“

No tak jsme se podle toho zařídili. Tento celoodpružený e-bike se středovým pohonem Shimano EP8 je vlajkovou lodí značky, má špičkovou výbavu a prošel už úspěšnou zkouškou na mnoha endurových tratích, dokonce i v závodech světové série. Tovární jezdec značky Michal Prokop na něm aktivně jezdí, trénuje a také trasuje svoje vlastní závody. My jej nyní zkoušíme a testujeme do dalšího vydání našeho časopisu. Protahujeme ho jak náročným terénem, tak i netradičními místy, jako jsou různá zákout ve městě, schody a neváhali jsme s ním zabrousit také na dirty. Tedy do končin, kde se lítá vysoko a při špatném odhadu to nemusí dobře skončit. V galerii najdete ochutnávku několika fotek.

Více informací o tomto stroji najdete ZDE.

Foto: Martin Půlpán, Scott Veloservis Pardubice

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.
LASOUL

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one