V přístavu Hluboká nad Vltavou si dobijete elektrokolo

V Jižních Čechách mají jezdci na elektrokolech další možnost, kde si dobít energii pro svá elektrokola, a to na přitažlivém místě, v přístavu Hluboká, který je hojně navštěvovaný.

Ředitelství vodních cest ČR informovalo na svém twitterovém účtu o novince, které potěší uživatele elektrokol. V přístavu Hluboká vedle kapitanátu a sjezdu do vody Ředitelství vodních cest ČR nabízí veřejnou dobíjecí stanici PowerBOX na 4 elektrokola. Zájemci si tak mohou doplnit energii a případně vyrazit poznávat další krásy okolí vodní cesty. Pro dobití kola si nemusíte vést vlastní nabíječku, ale v kapitanátu půjčí cyklistovi kabely pro připojení téměř všech běžných druhů elektrokol. Kabel lze jednoduše zapojit do dobíječky a elektrokola.

Skrze Hlubokou vede jedna z nejvytíženějších tuzemských cyklostezek z Českých Budějovic do Purkarce, která se v příštích letech stane součástí povltavské cyklostezky ze šumavské Pece až do Týna nad Vltavou.

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Email
Vytisknout

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Informace na našem webu jsou pro všechny zdarma, oproti tomu magazín je zpoplatněn. Můžete si ho tedy objednat pohodlně až do vaší schránky formou předplatného tištěné verze anebo do vašeho počítače, tabletu či chytrého telefonu.

E-bike od a do z

Doporučujeme

RoadCycling.cz

roadcycling.cz

electricbikers.cz

www.akumo.cz

www.repase-aku.cz

https://www.ervpojistovna.cz/cs/pojisteni-jizdnich-kol

PowerBox.one

www.powerbox.one